MojAndroid

Po minuloročnom uvedení HTC One M7 a tohtoročnom One M8 všetci priaznivci značky očakávajú ďalšiu vlajkovú loď výrobcu, ktorej by sme sa mohli dočkať niekedy v prvom štvrťroku 2015. Je však možné, že výrobca zmení označenie a už neponesie názov „One“ s prídomkom M9.

Tvrdí to známy twitterovský účet @upleaks, ktorý je zatiaľ celkom spoľahlivým zdrojom neoficiálnych informácií. Podľa neho HTC úplne upustí od označovania svojich topmodelov písmenom M s pridaným číslom a nový model sa bude nazývať úplne inak. Bohužiaľ, @upleaks pre nás zatiaľ nemá žiadne podrobnosti o výbave či konštrukcii tohto smartfónu, takže na ďalšie informácie si ešte musíme počkať.

Je však pravdepodobné, že HTC aj u budúcoročnej novinky nadviaže na príťažlivý dizajn a kvalitné materiály, ktorými sa vyznačujú dva posledné topmodely M7 a M8. Chýbať by zrejme nemali ani reproduktory Boomsound, ktoré sú momentálne absolútnou špičkou čo sa týka zvukovej stránky smartfónov.

Náznakom zmeny v označovaní môže byť aj nedávno predstavený HTC Desire Eye, ktorý symbolizuje časy, keď telefóny Desire neboli rozlišované číslami ako nedávne modely 820, 610 či 310.

Zdroj: phonearena.com

29.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+