MojAndroid

Pozdravujeme všetkých Android fanúšikov, ktorí sa tešia na ďalšie stretnutie HTC Android Roadshow 2011 na Slovensku. Naše prvé stretnutie v Bratislave dopadlo veľmi dobre a my už začíname s prípravou ďalšej série Androd Roadshow. Predtým však musíte vy rozhodnúť, kde sa najbližšie naše stretnutie uskutoční. Stačí sa len prihlásiť na stránke AndroidRoadshow.sk, zvoliť jedno zo štyroch miest: Košice, Žilina, Trenčín a Nitra. Ak chcete, aby sa stretnutie uskutočnilo vo vašom meste, povedzte o Android Roadshow aj svojim priateľom a známym, ktorí sú tiež Android fanúšikovia.

September 2011: pravdepodobne v Košiciach

Podľa aktuálneho hlasovania na stránke AndroidRoadshow.sk to zatiaľ vyzerá, že sa v septembri stretneme v Košiciach. To sa však ešte môže zmeniť, hlasovať za septembrové Android Roadshow môžete ešte do konca tohto mesiaca. 1.8. sa teda oficiálne dozvieme, kde sa septembrové stretnutie uskutoční.

November: Žilina alebo Trnava

Tretie stretnutie sa uskutoční v novembri. Zo začiatku bola vo vedení Žilina, ktorú postupne predbehli Android fanúšikovia z Trnavy. Uvidíme, ako hlasovanie nakoniec dopadne, prihlasovanie sa za rôzne mestá na novembrovú Android Roadshow skončí na konci septembra.

Program Android Roadshow 2011

Ak ste zvedaví, čo zaujímavé vás na Android Roadshow čaká, prečítajte si prehľad prezentácií a prezentátorov. Program však vždy ešte upravujeme a aj vy máte možnosť vystúpiť s vlastnou prezentáciou Android témy, ktorá by mohla zaujať slovenskú Android komunitu. Prihláste sa na AndroidRoadshow.sk

Na Android Roadshow nás sprevádza aj samotný Droid :)

  • Prezentácia HTC novinky: nové Android telefóny a tablety Vyskúšajte si všetky novinky od HTC naživo: HTC Desire SHTC Incredible SHTC Wildfire S anový tablet HTC Flyer .
  • Prezentácia ESET – Mobilné hrozby a virtuálna budúcnosť
  • Martin Adámek – ako zarábať na Android aplikáciách
  • Daniel Novák – aplikácia TV Program
  • Richard Mihalovič – Android  mobile tunning
  • a ďalšie zaujímavé prezentácie

Tešíme sa na stretnutie s vami.

 

MojAndroid.sk TIP: Prečítajte si, ako bolo na HTC Android Roadshow v Bratislave

 

14.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+