MojAndroid

Pri kúpe nového zariadenia sa používatelia v dnešnej dobe ako prvé zaujímajú o testy fotoaparátu. Smartfón je totižto jedno z mála zariadení, ktoré nosíme neustále pri sebe a dokážeme ho teda relatívne rýchlo použiť na zachytenie nečakaných momentiek. Aj preto spoločnosť HTC tvrdo pracuje na novom snímači pre pripravovaný model HTC Aero, o ktorom sme počuli už aj v minulosti.

Všetky informácie naznačujú, že nový fotoaparát pre HTC Aero bude predstavovať veľký krok vpred. Nemáme dostatok detailov o tom, v akom smere bude zlepšenie viditeľné, ale úniky informácií spomínajú, že nová technológia by mala skutočne priniesť kvalitu obrazu, akú Ultrapixel nikdy nemal. Okrem hardvérových zmien má byť nový aj softvér fotoaparátu s podporou RAW a ďalších skvelých funkcií.

Takto nešpecifické otázky vyvolávajú množstvo otázok. HTC však pre úspech na trhu potrebuje vylepšiť fotoaparát a dotiahnuť sa na ostatných veľkých hráčov.

Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+