MojAndroid

Google dnes z ničoho nič oznámil, že pre svoju sociálnu sieť Google+ pripravuje hry a medzi prvými, ktoré si budete môcť zahrať online budú obľúbení Angry Birds. Postupne by sa mali objaviť aj ďalšie herné tituly ako Decks of Cards, Diamand Dash a iné atraktívne hry, ktoré môžete vidieť aj na obrázku nižšie. Google tak spraví ďalší krok, ktorý ešte viac zatraktívni jeho vlastnú sociálnu sieť a bude tak lepšou konkurenciou pre Facebook.

Google má hry údajne spustiť už dnes, ale zatiaľ som na Google+ nič nové nepostrehol. Akonáhle však budú dostupné mala by sa objaviť nová ikonka hneď vedľa okruhov, tak ako to je vidno na obrázku. Ak ešte nie ste registrovaní na Google+, neváhajte a použite niektorú z pozvánok, ktoré sú dostupné len pre vás v článku Pozvánky do Google+: (ne)obmedzený počet pre MojAndroid.sk komunitu.


Zdroj: androidcommunity.com

12.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+