MojAndroid

Ak patríte k vášnivým hráčom, potom pre vás bude Ustwo známym pojmom. Vývojárske štúdio z Londýna totiž stojí za jedným z najúspešnejších titulov radiacich sa primárne do kategórie hlavolamov, Monument Valley, ktorý je zároveň aj jednou z najsťahovanejších hier pre Android. Vývojári pritom už viac ako rok pracujú na novej verzii tohto titulu, ktorý bude špeciálny – pre Samsung Galaxy VR. Podľa najnovších informácií je pritom predstavenie špeciálnej verzie za dverami.

Predstava o takto kvalitnom titule upravenom pre virtuálnu realitu je prinajmenšom zaujímavá. Prví hráči by sa pritom k titulu mohli dostať už v októbri, konkrétne jeho koncom. Oficiálne sa totiž Monument Valley pre Samsung Galaxy VR objaví v obchode Play v piatok, 30. októbra. Titul zvaný tiež Lands End si už teraz môžeme prezrieť na nižšie priloženom traileri. Cena zatiaľ známa nie je, predpokladá sa ale, že zdarma k dispozícii nebude. Tak to totiž nie je ani v klasickej verzii pre Android.

Monument Valley ponúka poriadne veľkú dávku dobrodružstva už vo svojej klasickej verzii, Cieľom je viesť princeznú naprieč nádherným 3D svetom, pričom po ceste budete spoznávať viaceré pamiatky i architektonické skvosty. Zaujme tiež kvalitné spracovanie, možnosti hrania, či skvelo zvládnutá geometria. Ak si chcete Monument Valley stiahnuť do svojho Android zariadenia, neváhajte na to použiť náš nižšie priložený odkaz.

Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €

Zdroj: Androidauthority

23.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+