MojAndroid

Minulý mesiac web MojAndroid.sk oslávil svoje ôsme narodeniny. Za osem rokov sme vám priniesli nespočetné množstvo noviniek, recenzií, testov, porovnaní, tipov, videí, fotografií,… Dbáme na to, aby sme vám prinášali obsah, ktorý je zaujímavý, relevantný a aby sa k vám informácie dostávali čo najskôr v čo najpríťažlivejšej podobe. Vzhľadom na rastúci počet čitateľov a fanúšikov vnímame, že ideme správnou cestou.

Váš názor je pre nás najdôležitejší

Tak, ako sa dynamicky vyvíja svet smartfónov a technológií vo všeobecnosti, vyvíja sa aj prostredie digitálnych informácií. Množstvo informácií a rýchlosť, akou sa k nám dnes dostávajú sú závratné. Preto je stále dôležitejšie dbať na ich kvalitu a pridanú hodnotu. V redakcii MojAndroid.sk sme si vedomí tohto záväzku voči vám, našim čitateľom a preto neustále pracujeme na zdokonaľovaní obsahu, ktorý vám ponúkame. Bez vašej spätnej väzby by však tento cieľ nebolo možné dosiahnuť. Preto si ceníme každý názor, či konštruktívnu kritiku, ktorá nás posunie bližšie k vám, našim čitateľom.

Vyhrajte Honor 10

Aby sme sa dozvedeli váš názor na našu prácu, pripravili sme si krátky dotazník, pomocou ktorého môžete vyjadriť váš pohľad na web MojAndroid.sk a zároveň budete za odmenu zaradení do žrebovania o Honor 10. Dotazník je potrebné vyplniť a odoslať najneskôr do 20.06.2018.

Cenu do súťaže venuje

Aktuálne novinky a zaujímavosti nájdete na oficiálnej CZ/SK fanpage Honor

Podmienky sútaže

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so zastúpením značky Honor
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať formulár „Hodnotenie stránky MojAndroid.sk (8. narodeniny)“ v rámci článku „MojAndroid.sk oslávil osem rokov! Rozdávanie darčekov pokračuje. Vyhrajte Honor 10 | SÚŤAŽ“
  • Súťaž začína 13.06.2018 a končí 20.06.2018 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá smartfón Honor 10.
  • Výherca bude vyžrebovaný po ukončení súťaže, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
13.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+