MojAndroid

Google je úžasný. Okrem toho, že nám prináša výborné služby ako YouTube, Google vyhľadávanie či napríklad vlastnú sociálnu sieť Google+ a operačný systém Android, myslí aj na svojich zákazníkov, čo im dáva aj patrične najavo. Po infografike s YouTube videami v USA, o ktorej sme vás informovali, dnes Google uverejnil aj krásne video pri príležitosti blížiaceho sa Dňa matiek.

mothers-day-1

Deň matiek tento rok vychádza na nedeľu (12.5.), takže by ste sa mali poponáhľať a niečo pekné svojej mame kúpiť. Vo výbere vám poradí opäť Google, ktorý okrem videa na svojich stránkach zverejnil aj návod na to, ako kúpiť mame ten najlepší darček. Dňu matiek venoval celú webstránku a môžete si vybrať podľa toho, či má vaša mama rada šport, techniku, varenie alebo nakupovanie. Stránka je samozrejme vytvorená s maximálnou precíznosťou, nechýba množstvo obrázkov a prepojenie s Android aplikáciou Google Shopper a službami ako Google Shortlist či Google Offers.

Spracovanie videa Here’s To The Moms je rovnako výborné, nechýbajú veľmi pekné a farebné scény, perfektne zvolená hudba a samozrejmosťou je aj veľký dôraz na samotné mamy so svojimi deťmi. Google tiež poukázal na spojenie s niekoľkými svojimi službami, čím opäť dokázal, že chce byť súčasťou aj takýchto dní a nik mu nie je ľahostajný. Ďakujeme Google, nielen za všetky mamy.

Zdroj: Google Shopping, YouTube

8.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+