MojAndroid

Blizzard, známy vývojár hier ako aj vydavateľ, je zodpovedný za hry ako je: Diablo, Starcraft, Warcraft, World of Warcraft a mnoho ďalších. Najnovšie úsilie spoločnosti vytvára multiplayer hru s názvom Hearthstone: Heroes of Warcraft, ktorá v súčasnej dobe existuje iba ako beta verzia pre počítače. Spoločnosť tiež oznámila, že táto hra vyjde už v roku 2014.

Hra Hearthstone je zaradená do série Warcraftu, čo môžme vidieť aj v podtitule Heroes of Warcraft. Rovnako ako pri zberateľských kartových hrách stavia od základov na free-to-play modeli, aj keď správy z beta verzie ukazujú, že plnohodnotné hranie sa dá  dosiahnuť aj bez utrácania peňazí vo vnútroherných nákupoch. Základy hry by mali byť známe každému kto hral hru – Magic: The Gathering, alebo plno iných napodobenín. Boj, pri ktorom používate svoje karty má veľa spoločného s World of Warcraft. Blizzard nechcel aby táto hra nudila hráčov, a preto vtiahol do hry animované akčné efekty, či zaujímavo ilustrované karty, pri ktorých musíte zvoliť správnu kombináciu podľa tabuľkových hodnôt.

hearthstone-ui-guide

Blizzard plánuje priniesť hru súčasne ako pre tablety tak aj smartfóny. Keďže ale neuvádza presný dátum, kedy by sme hru mohli z obchodu Play stiahnuť, ostáva len dúfať, že hru uvidíme už začiatkom nového roka.

Zdroj: androidpolice.com

11.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+