MojAndroid

Zrejme to poznáte. V Android zariadení máte nainštalované desiatky zaujímavých aplikácií a keď potrebujete spustiť konkrétnu z nich, musíte listovať zoznamom všetkých aplikácií v menu alebo kliknúť na odkaz na ploche. Miesto na ploche vám však zaberajú widgety a menu s aplikáciami je nekonečné. Takémuto spúšťaniu aplikácií je však koniec, predstavujeme vám GYF Side Launcher!

GYF Side Launcher je výborná aplikácia, ktorá ponúka nový spôsob pristupovania k nainštalovaným aplikáciám a hrám. Po spustení tohto launchera stačí, aby ste prešli prstom z ľavého kraja vášho displeja smerom k jeho stredu a na boku sa vám zobrazí postranný panel so zoznamom aplikácií a hier, ku ktorým následne môžete pristupovať. Okrem klasického rolovania aplikáciami vo vertikálnom smere, môžete na vyhľadanie aplikácie využiť aj abecedný pás s písmenami na pravej strane panela, ktorý po kliknutí na dané písmeno zobrazí aplikácie s názvom začínajúcim na príslušné písmeno. Z nastavení aplikácie sú dostupné možnosti pre zmenu priehľadnosti pozadia, zmenu veľkosti ikon aplikácií, zmenu veľkosti písmen v pásiku na boku, či napríklad možnosť vypnutia zobrazenia názvov aplikácií. Čoskoro budú dostupné aj nastavenia pre témy celého GYF launchera alebo ikon aplikácií. Slovami sa táto aplikácia opisuje ťažko, preto si pozrite krátku video-recenziu.

Ak sa vám aplikácia GYF Side Launcher zapáčila, môžete si ju nainštalovať pomocou odkazu nižšie. Po nainštalovaní stačí, aby ste aplikáciu spustili a klikli na displej, kde svieti “Start Service”. Následne sa vám v notifikačnej lište zobrazí ikona aplikácie a GYF začne pracovať. V komentároch pod týmto článkom nám môžete písať, ako sa vám GYF Side Launcher páči a či sa vám zdá byť praktickým. Na záver pripomíname, že aplikácia je ešte stále len v beta verzii a jej funkcie nie sú finálne spracované.

Verzia: 1.0b50
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0b50
Aktuálna cena: Zdarma

29.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+