MojAndroid

Google sa rozhodol predávať napríklad aj nové Pixely za extrémne zaujímavé sumy. Google Store bude mať o pár dní Black Friday zľavy, ktoré sa odmietajú len ťažko. Koľko dokážete ušetriť? Informáciu sme dostali od samotného Google prostredníctvom e-mailovej správy.

Google Pixel 7 Pro v 150-eurovej zľave a ďalšie neodmietnuteľné ponuky

Nový Google Pixel 7 Pro je možné získať už za 749 eur alebo zadarmo v prípade vhodnej výmeny za starý mobil. Bez výmeny za súčasné zariadenie je zľava vo výške 150 eur. Základný Google Pixel 7 bude stáť iba 499 eur a taktiež ho môžete získať bez nutnosti doplácania v prípade výmeny za vaše súčasné zariadenie, pokiaľ má tú hodnotu. Zľava je inak 100-eurová. Google Pixel 6a je možné získať v 150-eurovej akcii za smiešnych 299 eur.

Google Pixel 7 Pro
Google Pixel 7 Pro | Zdroj: Tomáš Kanálik

Zľavy sa dotknú aj príslušenstva a zariadení do inteligentnej domácnosti. Na Chromecaste s Google TV (HD alebo 4K) dokážete ušetriť 10 eur, čo nám dá výslednú cenu 19,99 eur. Bezdrôtové slúchadlá Pixel Buds A budú k dispozícii za 64 eur. Zľava teda dosiahla pekných 35 eur. V prípade záujmu o Nest Hub ušetríte polovicu, teda 50 eur. Výsledná cenovka je teda krásnych 49,99 eur.

Google Pixel 6 Pro a Google Pixel 6a
Google Pixel 6a a Google Pixel 6 Pro | Zdroj: Tomáš Kanálik

Cena Nest Thermostat bude zo 129,99 eur iba 89,99 eur. Na záver sa Black Friday akcia vo výške 60 eur bude týkať aj Nest Cam. Vo výsledku za ňu zaplatíte 119,99 eur. Veľmi solídne zľavy, čo poviete? Viac informácií nájdete na stránke Google Store, kde je možné vidieť odpočet času do začiatku týchto mimoriadnych Black Friday zliav. Negatívom však ostáva, že na Slovensko si produkty objednať nemôžete. Situáciu je možné vystihnúť, ak sa nachádzate napríklad v Nemecku, kde sa Google Store nachádza.

Náš tip
Už žiadny Exynos. Samsung Galaxy S23 príde len so Snapdragonom, potvrdil Qualcomm

8.11.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+