MojAndroid

Google začína sprístupňovať nový update pre aplikáciu Google+. Táto okrem bežných opráv prináša aj niekoľko noviniek, ktoré určite potešia jej používateľov. Za prvé je to podpora funkcie Android Beam v aplikácií Fotky, ktorá umožňuje jednoduché a rýchle zdieľanie fotografií prostredníctvom bezkontaktnej technológie NFC. Google+ vo svojej najnovšej verzii tiež podporuje šetrič obrazovky nazývaný Daydream. V nastaveniach zariadenia sa tak po aktualizácií objaví nová možnosť, ktorá umožní na pozadie Daydreamu nastaviť fotografie z tejto sociálnej siete. Poslednou novinkou sú podrobnejšie info o fotografiách, ktoré je možné zobraziť z menu.

Google+_3 Google+_2 Google+

Čo sa týka opravy chýb, Google na správnu mieru uviedol zdieľanie polohy kontaktov, ktorá sa teraz aktualizuje vždy po otvorení Umiestnení v Google+. Build najnovšieho updatu aplikácie Google+ nesie označenie 4.2.3.56559274 a pre používateľov je na obchode Play sprístupňovaný vo fázach. Stiahnuť a nainštalovať si ho však môžete aj manuálne pomocou inštalačného súboru APK. Odkaz na jeho stiahnutie prikladáme nižšie.

–> Google+ 4.2.3.56559274 APK <–

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

14.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+