MojAndroid

Spoločnosť Google predstavila novú službu YouTube Key iba pred niekoľkými dňami. Ide o plnohodnotnú hudobnú službu, ktorá využíva rozsiahlu databázu skladieb v sieti YouTube. Tie budú môcť využívať užívatelia za poplatok 7,99$ podobne, ako teraz využívajú službu Spotify. Teraz bola ohlásená novinka, ktorá určite zaujme predplatiteľov hudobnej služby Google Play Music All Access. Podľa najnovších informácií dostanú títo užívatelia automatický prístup k YouTube Key bez nutnosti novej registrácie.

nexus2cee_musickey

Novinka by mala byť pre užívateľov prístupná už v najbližších týždňoch. Je skvelé vidieť, ako sa s týmto problémom vysporiadal Google, keďže doteraz nebolo jasné, nakoľko budú služby Google Play Music a YouTube Key spolupracovať. Tieto informácie ale naznačujú, že pôjde o bezproblémový súlad medzi obomi službami a profitovať z toho budú najmä užívatelia. Tí budú mať odteraz k dispozícii vrámci aplikácie Google Play Music hudobné videá bez reklám spolu s niektorými skladbami.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

14.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+