MojAndroid

Spoločnosť Google si svoje sľuby plní, teda aspoň čo sa týka bezpečnostných balíčkov. So začiatkom nového mesiaca spoločnosť uvoľnila júlový bezpečnostný balíček, ktorý je momentálne k dispozícii pre podporované Pixel a Nexus zariadenia.

Pre nedočkavých sú OTA aktualizácie dostupné na stiahnutie na oficiálnej developerskej stránke Googlu, čo znamená, že si ich používateľ môže stiahnuť aj manuálne. Všetci ostatní musia počkať do 5. júla. Práve v tento deň, by sa aktualizácia mala postupne začať objavovať aj vo vašom smartfóne.

Nová aktualizácia prinesie zlepšenie v oblasti konektivity, konkrétne sa má zlepšiť príjem Wi-Fi signálu v spolupráci s niektorými routermi. Pokladáte aktualizáciu bezpečnostných balíčkov vo vašich Android zariadeniach za dôležitú? Akú verziu zabezpečenia systému používate aktuálne?

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
4.7.2018
Zdroj: Androidcentral

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+