MojAndroid

Či už ste fanúšikom smartfónov Google Pixel alebo nie, je dosť možné, že sa vám minimálne zapáčili tapety, ktorými tieto zariadenia disponujú. Konkrétnejšie najnovší Google Pixel 7a prináša veľmi zaujímavé pozadia, ktoré by mohli vyniknúť aj na vašom telefóne. Ako ich dostanete do svojho zariadenia? Téme sa venovala stránka Android Authority.

Takto vyzerajú pozadia z telefónu Google Pixel 7a

Pozadia z najnovšieho Pixelu disponujú zaujímavou paletou farieb. Ide o tapety elegantne zobrazujúce pravdepodobne perie vtákov. Obrázky nesťahujte z našej galérie (kvôli kompresii), ale kliknite na tlačidlo pod nimi, ktoré vás presmeruje na samotné tapety v plnom rozlíšení.

Vami vybraný obrázok si môžete na pozadie domovskej či uzamykacej obrazovky nastaviť cez galériu, prípadne cez nastavania. Postup je v tom druhom prípade nasledujúci (platí pre Google Pixel, respektíve pre čistý Android):

  1. Prejdite do nastavení telefónu
  2. Kliknite na možnosť “Tapeta a štýl”
  3. Zvoľte “Zmeniť tapetu”
  4. Vyberte obrázok z možnosti “Moje fotografie”
  5. Vyberte požadovaný obrázok
  6. Kliknite na “Nastaviť tapetu”
  7. Vyberte, či chcete daný obrázok nastaviť ako pozadie domovskej alebo uzamykacej obrazovky (zvoliť môžete aj obidve možnosti)
Náš tip
Android 14 a One UI 6: Ktoré Samsungy by mali dostať aktualizáciu?
20.6.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+