MojAndroid

Novinkou v službách spoločnosti Google je určenie výberu jednotlivých zariadení ako kaviarne, ubytovanie alebo reštaurácia vo vašom okolí. Vo webovom rozhraní nájdete túto funkciu na ľavej strane vášho Google+ profilu ako novinku, v smartfónoch sa objavuje nová funkcia ako samostatná aplikácia s vlastnou ikonou prepojená s aplikáciou Google Mapy.

Pomocou služby Miesta si používateľ môže samostatne, aj na základe hodnotení, vyhľadať rôzne zariadenia ako reštaurácie alebo kaviarne. Hodnotiť môžete aj vy, na základnej 30 stupňovej stupnici. O jednotlivých zariadeniach môžete získať podrobné informácie o adrese, telefóne a službách, či už prostredníctvom webového rozhrania, alebo priamo cez aplikáciu v smartfóne Android. Nájdete tu fotografie, dôležité informácie a iné. Funkcie sú prepojené s Google Mapami a vyhľadávačom.

Mapy
Google Inc.
Verzia Závisí od zariadenia (30. 5. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

Zadarmo

 

Galéria

Zdroj, foto: Google+

31.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+