MojAndroid

Google Kamera z minuloročných Pixelov priniesla viacero výborných funkcií. Jednou z nich je napríklad aj HDR+ technológia. Nie je prekvapivé, že sa táto aplikácia z Google Pixel 2 a Google Pixel 2 XL stáva cieľom rôznych portov. A vďaka ním si ju teraz môžu dopriať aj majitelia Samsung Galaxy S8 a Galaxy Note 8.

Náš tip
Google Pixel 2: Google to skrátka vie | VIDEOrecenzia

Na hore uvedenom snímku môžete vidieť rozdiel medzi fotografiou urobenou Samsung kamerou a Google kamerou. Link na stiahnutie Google kamery môžete nájsť v tomto Reddit vlákne. Okrem Galaxy S8, Galaxy S8 Plus a Galaxy Note 8 funguje Google Kamera aj na dva roky starom Galaxy S7. A to v oboch verziách s Exynos aj Snapdragon procesorom. U Exynos verzie sa predtým objavovalo fialové sfarbenie, ale v novej verzii by mal byť tento problém opravený. HDR+ režim pri defaultnom nastavení beží v poriadku. Pri prepnutí nastavení na medium však môže aplikácia padať.

Zdroj: AndroidCommunity

19.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+