MojAndroid

Spoločnosť Google predstavila v októbri minulého roka veľmi zaujímavú e-mailovú aplikáciu s názvom Inbox. Ide o prehľadný titul s novým dizajnom a veľkým dôrazom na ovládanie gestami, ktorý si získal naozaj početnú skupinu fanúšikov. Google zmenil spôsob toho, ako niektorí vnímajú e-maily v mobile, a preto je potešujúcou správou, že sa tejto služby dočkajú aj podnikatelia a používatelia tzv. Google Apps for Work. Internetový gigant túto službu už niekoľkým používateľom sprístupnil, no masívne ju začne ponúkať až budúci mesiac. Google však nezaručuje plnú funkcionalitu aplikácie.

Ak ste adminom pre Google Apps for Work, môžete o sprístupnenie služby požiadať na adrese  inboxforwork@google.com. Google upozorňuje na to, že nie všetci používatelia GAfW získajú prístup do Inboxu ihneď, pozvánky budú rozosielané postupne. Ak ste ako jednotlivec ešte nezískali prístup do Inboxu, pošlite e-mail na adresu inbox@gmail.com a Google vám do niekoľkých dní odošle pozvánku.

Zdroj: AndroidCommunity

24.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+