MojAndroid

Google dnes publikoval novú aplikáciu Hangouts pre zariadenia bežiace na operačnom systéme Chrome OS a Windows. Nová aplikácia prináša niekoľko vítaných zmien vrátane toho, že konverzácie sa zobrazujú vždy navrchu v podobe chatovacích hlavičiek, dobre známych napríklad z aplikácie Facebook Messenger na Androide. Hlavičky je možné presúvať podľa potreby po obrazovke a môžu sa nechať zobrazené vždy navrchu alebo jednoducho ich nechať skryť za ostatné okná.

Plusom je, že aplikácia Hangouts na desktope teraz nepotrebuje aby ste mali spustený webový prehliadač a je úplne samostatná. Svoje správy tak dostanete aj v prípade, že práve neprehliadate obľúbené stránky alebo “nezávislačite” na Facebooku. Samozrejmosťou je synchronizácia správ naprieč všetkými zariadeniami, na ktorých ste prihlásený so svojim kontom a taktiež podpora hlasových hovorov. To, ako nové prostredie hlavičkami chatheads vyzerá, môžete vidieť aj na videu. Aplikáciu stiahnete z internetového obchodu Chrome.

Zdroj: theverge

9.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+