MojAndroid

Ku koncu mesiaca sa bude konať najväčšia developerská konferencia organizovaná spoločnosťou Google. Akcia s názvom Google I/O je celosvetovo veľmi uznávanou, hlavne kvôli tomu, že tu Google každoročne predstavuje významné hardvérové a softvérové novinky. Tento rok tomu nebude inak. Okrem iného však Google plánuje predstaviť aj Google Fit, čo je vlastná fitness služba spoločnosti. Tá bude monitorovať vaše zdravie a telesnú aktivitu pomocou inteligentných hodiniek a príslušenstva, pričom očakávame predstavenie samostatnej aplikácie pre smartfóny a tablety. Google Fit by malo byť súčasťou systému Google Wear, ktorý je určený pre rôzne nositeľné zariadenia.

Náš tip
Android Wear: Všetko o operačnom systéme pre hodinky

Google túto aplikáciu ponúkne svojim partnerom a výrobcom Android zariadení, takže môžeme očakávať podporu pre Samsung Gear Fit a podobné nositeľné príslušenstvo. Hoci Google oficiálne existenciu tejto služby nepotvrdil, je viac než isté, že ju predstaví. Čo všetko so sebou táto služba prinesie však nevieme, a preto si budeme musieť počkať na 25. jún, kedy sa bude konať už spomínané Google I/O.

Zdroj: PhoneArena

13.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+