MojAndroid

Google vypustil novú aktualizáciu jeho vlastnej aplikácie Google Duo, ktorá slúži na videochaty. Aplikácia, ktorá bola predstavená len v auguste minulého roku, bola povýšená na verziu s číslom 9.

Veľkou novinkou je možnosť samostatného volania (iba zvuk). Predtým ste mohli so svojimi priateľmi chatovať len cez videohovor. Avšak Amit Fulay, vedúci projektov Google Duo a Allo, na Twitteri oznámil, že audio volania sú už aktivované.

Nová funkcia ešte nie je dostupná v každom regióne, ale zdroj 9to5Google tvrdí, že pojem audio volania už môžeme nájsť v kóde verzii s číslom 9.

Toto je veľkým krokom vpred, keďže cieľom Google Duo je konkurovať zaužívaným službám ako sú FaceTime, Skype alebo WhatsApp. Je to najmladší projekt zo všetkých a Google, ak chce, aby Duo uspelo, musí neustále vylepšovať svoju aplikáciu, prípadne dobiehať konkurenciu.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidAuthority

29.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+