MojAndroid

Aplikáciu Google Docs pozná snáď každý. Umožňuje vytvárať dokumenty, upravovať ich a spolupracovať na nich s ostatnými zo svojho telefónu alebo tabletu s Androidom, a to všetko zadarmo. Tento obľúbený “textový procesor” v tento čas slávi svoj veľký úspech. Dosiahol totiž už viac ako pol miliardy stiahnutí (podľa zoznamu v Obchode Google Play). Spolu s Google Sheets bola aplikácia Docs predstavená zhruba pred štyri a pol rokom, v apríli 2014. Google Sheets však zaostávajú, zatiaľ dosiahli okolo 100 miliónov stiahnutí, takže sa nepredpokladá, že by Docs “dobehli”.

Nuž, pre Google je rok 2018 veľkým rokom, čo sa týka počtov stiahnutí jeho aplikácií. Vo februári a v júni tohto roka presiahli 500 miliónov stiahnutí aj Google Calendar a Google Duo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

27.10.2018
Zdroj: androidpolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+