MojAndroid

Aplikácia Google+ prešla aktualizáciou, ktorá niektorých zaskočila a niektorí si ju okamžite obľúbili. My sme ju včera vyskúšali a aj keď z vizuálneho hľadiska sa nám nové prostredie celkom zapáčilo, prvý dojem však môže byť plný rozpakov. Aplikácia Google+ sa teraz viac podobá na prostredie aplikácie pre Facebook, keď naľavo nájdete všetky potrebné lišty, medzi informáciami listujete posúvaním obrazovky doľava a doprava a rýchly a jednoduchý spôsob je aj ako sa dostať ku komunikácii hangout.

Tu sú novinky z poslednej verzie Google+

  • Nové vizuálne prostredie a lepšia navigácia v aplikácii
  • Usporiadanie prístupov v hlavnom menu
  • Podpora lokálnych oznámení hangout
  • Podpora editácia správ
  • Návrhy ľudí v messengeri
  • Podpora stiahnutia fotografií

https://www.youtube.com/watch?v=1JagF4t0tJk

 

 

Google+
Google Inc.
Verzia Závisí od zariadenia (24. 5. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

Zadarmo

Google+ teraz prináša zaujímavý zážitok z komunikácie a zaujímavou by v budúcnosti bola možnosť rozšírenia aplikácie do samotného systému Android. Google+ poskytuje možnosti, ktoré čoraz viac využívame aj my v redakcii a mnohé ešte len budú sprístupnené prostredníctvom služieb spoločnosti Google.

Zdroj, foto: Google Play Store, Google+

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
25.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+