MojAndroid

GetJar Gold je program, ktorý poskytuje spoločnosť na distribúciu aplikácií pre všetky operačné systémy jednotlivých značiek výrobcov telefónov. Najnovším prírastkom v tomto programe je aplikácia od Gameloft – Asphalt 6. Na GetJar je úplne zadarmo, zatiaľ čo v Android Markete zaplatíte za ňu 0.79€.

GetJar začal poskytovať svoj program GetJar Gold v septembri minulého roku. Za obdobie od septembra 2011 doteraz pribudlo v programe viac ako 100 aplikácií zadarmo, za ktoré inak v Android Markete musíte platiť. Celková hodnota týchto prémiových aplikácia dosiahla viac ako 250 USD. Ďalšími aplikáciami, ktoré sú dostupné sú napríklad TuneInRadio Pro, Vek Zombies, Walkabout, Tweetcaster a ďalšie.

Uvidíme, ako sa bude tento program rozvíjať, lebo ešte stále existuje niekoľko aplikácií, ktoré by hráči alebo používatelia smartfónov videli radi v nákupnom košíku, za ktorý by nemuseli platiť.

Zdroj: androidguys.com Foto: GetJar, Android Market

25.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+