MojAndroid

Garmin predstavil nový model fitness hodiniek, ktorý však nie je zameraný len na športovo zdatných používateľov. Novinka s názvom Fénix Chronos totiž nie je vyslovene určená pre každého, za to je však vhodná pre každú príležitosť. Uplatnenie nájde predovšetkým u ľudí, šo majú radí štýl, majú dosť peňazí a chcú vyzerať dobre.

Fenix Chronos prichádza v troch vyhotoveniach s rôznym typom remienka. Ten môže byť vyrobený titánu, nerezovej ocele alebo kože. Od použitého remienka sa potom odvíja aj cena, ktorá v prípade najluxusnejšieho model z titánu dosahuje métu vo výške 1500 dolárov. Zvyšné dve varianty kúpite lacnejšie, a to za sumu 999 resp. 899 dolárov.

garmin chronos

Samozrejme, ako to u hodiniek tejto spoločnosti býva, tak ponúkajú bezkonkurenčné možnosti sledovania a záznamu športových aktivít. Obsahujú rôzne senzory, vrátane altimetra, barometra, kompasu a GPS. Nie je problém sledovať aj také aktivity ako napríklad golf alebo plávanie – hodinku sú odolné voči vode (10ATM).

Všetky tri varianty sú vybavené 1,2-palcovým Chroma displejom s LED podsvietením, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom. Batéria pri plnom zaťažení a monitorovaní dokáže hodinky udržať v chode po dobu 13 hodín, pri bežnom používaní to je 25 hodín.

 

26.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+