MojAndroid

Aj keď osobne nepreferujem, na rôznych technických zariadeniach hranie hier, isto sa nájde medzi čitateľmi portálu MôjAndroid.sk množstvo hráčov, ktorí sa potešia nasledujúcej správe z oblasti výrobcu hier Gameloft.

Podľa uniknutých informácií, Gameloft pripravuje na rok 2013 niekoľko zaujímavých titulov. A dohady o hrách smerujú až tak ďaleko, že máme pre vás zoznam hier, ktoré Gameloft v roku 2013 uverejní:

Aktualizácia 9.12.2012:

Na tomto mieste bol údajný zoznam hier spoločnosti Gameloft na rok 2013. Informácia o zozname hier na rok 2013 nebola autorizovaná spoločnosťou Gameloft a tá si uplatňuje autorské práva. Spoločnosť Gameloft nás kontaktovala s požiadavkou odstránenia zoznamu, resp. článku, podobne ako iné médiá, ktoré túto informáciu uverejnili.

“Dear Sir or Madam,

We would like this news page removed https://www.mojandroid.sk/android-hry/gameloft-pripravuje-novinky-v-oblasti-hier-na-rok-2013-dohady

The information comes from copyrighted Gameloft games which was leaked and the user was not authorized to share this information.

We certify under penalty of perjury that the foregoing information is accurate and that we are either the copyright owner of the referenced material or authorized to act on behalf of Gameloft.

I have a good faith belief that use of the copyrighted materials described above as allegedly infringing is not authorized by the copyright owner, its agent, or the law.

Thank you for your cooperation.
If you have any questions concerning this matter, please contact us.

Content Protection Team
Gameloft Inc., Montreal”

Zdroj, foto: Droid Gamer, Gameloft

9.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+