MojAndroid

Vianočný zhon za darčekmi sa ešte len začína(pre niekoho možno už aj úspešne skončil), FunFónistom však už bolo nadelené. Prvým tohtoročným darčekom bude pre mnohých balík Gigofka, ktorý je pre zákazníkov s profilom FunFón Férofka dostupný od 6. decembra 2017. Vďaka navýšeniu objemu dát o 100 % môžu predvianočné žúry i vianočnú pohodu zdieľať s kamošmi dvakrát viac.

FunFon je digitálna mobilná značka od Orangeu s jednoduchými podmienkami a prehľadným cenníkom pre mladých, ktorí sa cítia slobodní, neviazaní, milujú zábavu a chcú pritom komunikovať najvýhodnejšie v spoľahlivej 4G sieti. S FunFónom je všetko za 7 centov – volania, internet v mobile, SMS aj MMS správy. FunFón ponúka aj iné a výhodnejšie služby.

Vianočný “darček” ešte pred spustením najväčšieho vianočného ošiaľu

Orange vianočnú „dátovú“ nádielku pre FunFónistov uviedol ešte pred spustením najväčšieho vianočného ošiaľu. Dátový balík Gigofka nahradí 500fku, ktorá po troch rokoch v ponuke FunFónu  6. januára 2018 končí. Gigofka zákazníkom s profilom FunFón Férofka poskytne dvojnásobný objem predplatených dát za rovnakú cenu – 5 eur.

FunFónisti tak majú k dispozícii 1 GB dát s platnosťou 30 dní od aktivácie. Ak im na zdieľanie zážitkov s kamošmi nebude tento objem stačiť, môžu si ho za 3 eurá obnoviť, a to koľkokrát budú potrebovať. K ďalšiemu surfovaniu potom vždy dostanú balík s rovnakým objemom – 1 GB.

Informácie o možnostiach aktivácie balíka a podmienkach využívania balíka Gigofka sú dostupné na stránkach operátora.

Zdroj: Tlačová správa

13.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+