MojAndroid

Sociálne siete sa stali mocným nástrojom pre komunikáciu v súkromnom, ale aj pracovnom sektore. Rôzne spoločnosti môžu zdarma a pomerne efektívne informovať svojich fanúšikov o nových akciách, produktoch, záujmových miestach a podobne. Čo sa týka siete Fousquare, business zákazníci mohli doteraz spravovať svoje lokality iba prostredníctvom domovskej stránky. Pred malou chvíľou sa však v obchode Google Play objavila mobilná aplikácia Foursquare for Business, ktorá prenáša časť týchto funkcií aj do smartfónov so systémom Android.

Foursquare for business

Pomocou tejto aplikácie budete môcť pridávať aktualizované fotografie, sledovať najnovšie hlásenia používateľov vo vašich miestach, zdieľať aktualizácie pomocou Facebooku a Twitteru, dozvedieť sa info o vašich najnovších fanúšikoch a mnoho iného. Foursquare si zrejme uvedomil, že pre používateľov je veľmi prínosné pristupovať k business informáciám na mobilných zariadeniach z akéhokoľvek miesta (samozrejme v dosahu dátovej siete ). Aplikácia je dostupná zdarma v obchode Google Play a môžete si ju stiahnuť prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

 

Zdroj: androidcentral

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+