MojAndroid

Ďalší ročník stretnutia mobilných vývojárov je za nami. mDevCamp 2014 sa podobne ako pominulé roky konal v Prahe a jeho účastníci sa skutočne mali na čo tešiť. Okrem technických prednášok pre pokročilejších, tu svoje miesto mali aj krátke inšpiratívne prednášky od zaujímavých rečníkov.  Medzi zúčastnenými boli aj Filip Hráček z Google, Petr Dvořák z Inmite, slávne slovenské duo Vladimír Hrinčár a Ján Ilavský, ale aj zástupcovia svetových a českých startupov Apiary.io, či GoodData.

Okrem vývoji aplikácií sa prednášalo sa napríklad aj o Google Glass, o budúcnosti mobilných webových prehliadačov a ďalších zaujímavostiach. Akcia prebiehala 31. mája a stretla sa s pomerne pozitívnymi ohlasmi zúčastnených. Aby sme vám dianie na mDevCamp priblížili, odporúčame vám prezrieť si niekoľko fotografií priamo z akcie, ako aj video z vtipnej prednášky Filipa Hráčeka. Ďalšie videá z prednášok budú postupne pribúdať na Youtube kanáli mDevCamp. Boli ste aj vy na tohtoročnej akcii? Ako ste vnímali jej priebeh vy? :)

MojAndroid.sk je reklamný partner mDevCamp 2014.

17.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+