MojAndroid

Obchod Play zakazuje akékoľvek hazardné aplikácie. Pochopili to aj stávkové kancelárie po celom svete vrátane tých našich. Nedávno sa však objavila aplikácia, ktorá sa tvárila tak, akoby patrila stávkovej kancelárii Fortuna. Tá to spozorovala včas, a teraz upozorňuje na to, aby ste na tento podvod nenaleteli.

Originálnu aplikáciu v Obchode Play nenájdete

Mnoho ľudí na Slovensku využíva služby stávkových kancelárií. Medzi ne patrí aj Fortuna s dlhým zoznamom verných zákazníkov. Tí mnohokrát patria medzi mladých ľudí, ktorí majú radi veci jednoduché. Pre tých tu bola dlhý čas aplikácia od Fortuny.

Pravidlá v Obchode Play sú nastavené tak, ktoré nepovoľujú hazardné aplikácie. Keď sa nedávno objavila aplikácia IF0RTUNA Mobile, potešiť sa mohli viacerí zo zákazníkov. Pravda je však taká, že aplikácia je čistý podvod.

Upozornila na to stávková kancelária na svojom Facebooku Fortuna – Stavte sa. Ide o falošnú aplikáciu. Hoci zatiaľ ešte nikoho preukázateľne neokradla, Fortuna vám odporúča zmeniť si osobné údaje vrátane hesla, ak ste sa predtým prihlásili cez túto aplikáciu. Ak si chcete stiahnuť originálnu aplikáciu Fortuny, nájdete ju na stránke ifortuna.sk.

3.7.2019
Zdroj: Facebook Fortuna - Stavte sa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+