MojAndroid

Populárny agregát správ Feedly spustil nový a očakávaný model predplatného pre každého používateľa, za prémiové služby. Feedly v minulosti zverejnil ponuku pre doživotné predplatné pre prvých 5000 používateľov za 99 dolárov, čím získal určité finančné zázemie na ďalší chod, vývoj a inováciu služby. Používatelia s tzv. Pro účtom majú prístup k funkciám, ako je možnosť vyhľadávania v článkoch alebo jednoduchá integrácia s Evernote a Pocket.

Feedly pro predplatné

Ako to vyplýva z názvu, mesačný poplatok Pro služieb bude stáť 5 dolárov, pričom si môžu zvoliť aj ročné predplatné za sumu 45 dolárov (zľava 25%). Autori Feedly však týmito funkciami nekončia a majú v pláne predstavovať aj ďalšie vylepšenia pre platiacich zákazníkov. Pretože prevádzka cloudovej služby ako je táto nie je zrovna lacnou záležitosťou, získané financie poputujú aj do tejto oblasti a samozrejme aj do rozšírenia infraštruktúry. Ak máte záujem prejsť na Pro účet, môžete tak urobiť na tomto odkaze.

Zdroj: androidpolice

27.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+