MojAndroid

Facebook dnes oficiálne spúšťa funkciu príbehov aj vo svojej hlavnej aplikácii. Používatelia mobilnej aplikácie najväčšej sociálnej siete na svete, tak budú môcť už v najbližších hodinách či dňoch vyskúšať túto novinku aj vo svojom smartfóne.

Príbehy na Facebooku sa nijako neodlišujú od tých, ktoré nájdeme napríklad na Instagrame alebo v Messengeri. Používateľom teda umožnia odfotiť alebo natočiť krátke video, ktoré môžu doplniť o vlastný text, emotikony, nálepky či iné efekty. Zverejnený príbeh má potom platnosť 24 hodín, po ktorých uplynutí sa vymaže.

Facebook príbehy sú situované navrchu aplikácie, a to vo forme okrúhlych ikoniek s titulnými fotografiami kontaktov presne tak, ako na Instagrame. Okrem toho, podporované je aj reagovanie na príbehy pomocou priamych správ.

Aktualizácia, ktorá pridá podporu príbehov je sprístupňovaná postupne.

Zdroj. techcrunch 

 

28.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+