MojAndroid

Spoločnosť Eset dnes oficiálne informovala o svojom novom bezpečnostnom produkte, aplikácii Eset Mobile Security pre mobilnú platformu Android. Táto je už niekoľko mesiacov v RC verzii zadarmo dostupná na Android Markete, ale pred mesiacom sa  dočkala aj svojej finálnej verzie, ktorú si môžete stiahnuť na oficiálnej stránke ESET.sk. Informovali sme o tom v článku ESET Mobile Security: finálna verzia je tu!. V ňom sa dozviete aj ďalšie podrobnosti.

ESET Mobile Security teraz ponúka oceňovanú ochranu pre 70 percent smartfónov predaných v treťom štvrťroku 2011. Majitelia smartfónov chápu, že užívateľský zážitok ide ruka v ruke s najlepšou ochranou,“ hovorí marketingový a obchodný riaditeľ spoločnosti ESET Ignacio Sbampato. „ESET Mobile Security pre Android ponúka širokú škálu bezpečnostných benefitov a funkcionalít pre užívateľov tejto obľúbenej platformy, vrátane unikátnej detekcie hrozieb, antispamu, blokovania a mazania mobilného telefónu na diaľku ako aj ochranu dát pri strate telefónu a jeho GPS lokalizáciu,“ dodáva Sbampato.

24.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+