MojAndroid

Spoločnosť Ematic v týchto dňoch predstavila nový tablet  eGlide XL Pro 2, ktorý prináša nové funkcie a je poháňaný Androidom 4.0. Tablet eGlide má 10 palcovú obrazovku so širokouhlým pomerom strán.

„Sme nadšení, že  eGlide XL Pro 2 sa pridal do našej rozširujúcej sa rodiny tabletov, ktoré vyhovujú potrebám a životnému štýlu,“ povedal Roy Rayne, generálny riaditeľ Emantic. „Tablet obsahuje všetko, čo naši spotrebitelia na produktoch Emantic majú radi: Odolnosť, produktivitu a cenovú dostupnosť.“

Pozrime sa na parametre tohto tabletu:

Tablet eGlide XL Pro 2 je poháňaný Androidom 4.0, doplnený množstvom aplikácií. Displej má 10 palcov s HD rozlíšením a podporuje prehrávanie videa a filmov až do veľkosti 1080p. Vybavený je HDMI rozhraním. Procesor je s taktovaním 1 GHz a taktovanie grafiky sa ustálilo na 400 MHz. Pridaných je 4 GB vnútornej pamäte, s možnosťou rozšírenia o microSD kartu až 32 GB. Navyše máte 5 GB priestor na cloude. RAM sa vyšplhala na 1 GB. Medzi ďalšie rozšírenia patrí: gyroskop, akcelerometer, VGA kamera a hlasový záznamník. Samozrejmosťou je WiFi, ktoré sa dá použiť ako hotspot. Medzi predinštalované aplikácie patrí aj Edano – Ematic Digital Assistant a Navigator. Dodávaná je aj aplikácia virtuálnej asistentky. Správy môžete diktovať hovoreným slovom a tablet zvládne záznam do textu. Tablet eGlide XL Pro 2 je teraz dostupný na ShopNBC.com , Walmart.com a Amazon.com. Predajná cena je 219,99 amerických dolárov (približne 169 €).

Zdroj, foto: Emantic, tlačová správa

9.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+