MojAndroid

Ponuka a dostupnosť elektromobilov sa náramne zlepšila, pribudlo množstvo zaujímavých modelov, a práve z tých teraz v jedinečnej ankete Elektromobil roka 2021 môžete vybrať tie najlepšie modely. 

Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien. Vyhrať totiž môžete elektromobil na víkend, prípadne celý týždeň, vďaka čomu sa so svetom elektrických áut zoznámite v tej najlepšej podobe.

Elektromobil roka 2021

Portál MôjElektromobil.sk v spolupráci s generálnym partnerom ČSOB Leasing a hlavným partnerom AgeVolt, od 22. októbra 2021 spúšťa veľké hlasovanie o najlepšie elektromobily a plug-in hybridy aktuálneho roka. 

Hlasovanie prebieha presne mesiac, až do 22. novembra 2021. Počas tohto obdobia môže každý záujemca odovzdať svoj hlas, čím pomôže vybrať víťazov a súčasne sa zapojí do žrebovania o množstvo cien. Hlasovanie v ankete Elektromobil roka 2021 pozostáva zo štyroch hlavných a jednej bonusovej kategórie:

 • Elektromobil
 • Elektrické SUV 
 • Plug-in hybrid 
 • Plug-in hybridné SUV 
 • Špeciálna kategória: Aplikácia automobilky

Zapojiť sa do hlasovania je veľmi jednoduché. Stačí prejsť na web ElektromobilRoka.sk, zvoliť Hlasovanie a vybrať vašich favoritov v jednotlivých kategóriách. V poslednom kroku je potrebné zadať základné osobné údaje spolu s e-mailovou adresou. Následne, po odoslaní hlasov, vám pošleme na zadaný e-mail správu s odkazom pre potvrdenie vášho hlasovania.

Ktoré modely boli zaradené do hlasovania?

V každej kategórii sú nominované iné modely, aby ani jeden nikdy nefiguroval v dvoch rozdielnych kategóriách. Do jednotlivých kategórií navrhovali nominácie priamo značky s ohľadom na to, aby išlo o aktuálne predávané modely na Slovensku. Ide o modely, ktoré majú na Slovensku oficiálne predajné zastúpenie, sú dostupné alebo sa dajú predobjednať, a ich cena je teda známa.

Čo môžete vyhrať?

V ankete Elektromobil Roka 2021 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať veľmi zaujímavé výhry, ktoré potešia všetkých fanúšikov elektromobilov. Hráte totiž o samotné elektromobily na víkend alebo rovno na týždeň.

 • ŠKODA ENYAQ iV na týždeň
 • Renault ZOE na týždeň
 • DS 7 Crossback E-Tense 4×4 na týždeň
 • Peugeot e-208 na víkend
 • Mitsubishi Eclipse Cross PHEV na víkend
 • MINI Cooper SE Countryman na víkend
 • Opel Mokka-e na víkend
Zdroj: Miloš Debnár

Zvýšte svoje šance na výhru

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Do ankety môžete totiž pozvať vašich priateľov a známych, za čo vás patrične odmeníme.

Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac svojich známych, automaticky vyhráva 1000 € na nabíjačku od AgeVolt. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke ElektromobilRoka.sk. Predmetný účet vám bude vygenerovaný automaticky po úspešnom zapojení do hlasovania.

Podrobné podmienky a pravidlá ankety nájdete priamo na webe ElektromobilRoka.sk.

22.10.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+