MojAndroid

Web eAutoPortal.sk končí. Presťahujeme sa však na novú adresu. Odteraz budú všetky informácie o elektromobilite dostupné na novej webovej stránke MojElektromobil.sk. Priaznivci elektromobilov si tak prídu na svoje a dočkajú sa lepšieho webu, kvalitnejších tém a pribudne im aj možnosť zapojiť sa do tvorby obsahu. My sa na túto novú éru veľmi tešíme a veríme, že nám budete aj naďalej prejavovať svoju podporu a priazeň!

eAutoPortal sa mení k lepšiemu

MôjElektromobil.sk nie je iba nový názov portálu, máme pre vás pripravených hneď niekoľko noviniek. Okrem nového loga máme pre vás aj nový dizajn portálu. Správy bude pre vás po novom pripravovať tím redaktorov a odborníkov na problematiku elektromobility. Šéfredaktorom nového portálu sa stáva Tomáš Gurský, majiteľ elektromobilu so 100 000 najazdenými elektrickými kilometrami.

„Našim čitateľom chceme byť bližšie, bez ohľadu na to či sú priaznivci elektromobility, existujúci majitelia elektromobilov, či ľudia ktorí hľadajú o elektrických vozidlách podrobnejšie informácie. Končíme s preberaním rôznych článkov s nízkou odbornosťou, často hraničiacich s bulvárom. Nebudeme cenzurovať ani negatívne správy, ale vždy ich prinesieme s nadhľadom a faktami. Chceme byť skutočným prínosom pre elektromobilitu na Slovensku.“

Viac originálnych článkov

Prinesieme viac vlastných článkov, odborných pohľadov či skúseností priamo od majiteľov elektromobilov. Porovnáme si spotrebu áut, ich skutočný dojazd v rôznych podmienkach. Budeme sa zaoberať nabíjacou infraštruktúrou – či je z praktických skúseností na Slovensku postačujúca na pohodlné používanie elektromobilu, upozorníme v čom ešte vidíme rezervy. Budeme radiť hotelom či nákupným centrám, ako správne riešiť dopyt zákazníkov po možnosti nabíjania.

Diskusie a rady majiteľom

Existujúcim majiteľom elektromobilov prinesieme rôzne rady, tipy a triky ako využívať svoje auto čo najlepšie. Opýtame sa na vaše skúsenosti, oživíme diskusie pod článkami.

Informácie pre záujemcov o elektrické autá

Záujemcom o elektromobily podrobne vysvetlíme všetky dôležité informácie o prevádzke, nabíjaní a starostlivosti o elektromobil. Poradíme, ako si vybrať správne vozidlo, výbavu, batériu. Na čo si dávať pozor pri výbere elektrického auta v súvislosti s rôznymi prípadmi jeho využívania.

Pozorne budeme počúvať aj vaše názory. Ak máte akékoľvek nápady na vylepšenie, neváhajte nám napísať!

Náš tip
Google Mapy pridávajú vyhľadávanie nabíjačiek pre elektromobily vrátane Tesly

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+