MojAndroid

Draw Something je hra, ktorá oslovila už viac ako 50 miliónov používateľov. Teraz nám tento „návykový kúsok“ priniesol aktualizáciu, ktorá rozširuje možnosti použitia a pestrej zábavy pri súperení o kresby.

Teraz už môžete jednotlivé kresby komentovať, čo je veľmi dôležité vylepšenie a povolenie aplikácie Draw Something. Pri kreslení si môžete napísať a komentovať kresby s hráčmi na druhej strane. Keďže pri písaní sa objaví vyskakovacie okno, pred odoslaním tak máte možnosť skontrolovať správu v okne druhom, kde potvrdzujete odoslanie. Ďalším vylepšením sú push správy, teda budete okamžite vedieť, že ste na ťahu. Samozrejme prepojenie na Facebook, Twitter a ďalšie sociálne siete.

Na druhej strane, v bezplatnej verzii vás môžu prekvapiť dlhé videá s reklamami, čo je dôvod prejsť pri používaní na platenú verziu.

 

 

Draw Something by OMGPOP
OMGPOP
Verzia 1.5.18 (18. 4. 2012)
Veľkosť 7,1 MB
1.5+

0,75 €
20.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+