MojAndroid

Zatiaľ sa to zdá, akoby to boli len akési šumy, no podľa portálu BGR, spoločnosť Microsoft pripravuje svoju aplikáciu Office pre Android. Táto aplikácia by sa mala objaviť v priebehu mesiaca november. Podľa zdroja, je dostupná aplikácia pre iPad, no Microsoft sa od tejto správy dištancoval.

Microsoft vyhlásil, že fotografia je podvrh a od celej záležitosti sa dištancoval. Aj keď, ignorovať trh tabletov by bolo od spoločnosti Microsoft nerozumné. Koncom roku by sa mal objaviť Windows 8, ktorý bude akousi vlastnou platformou pre tablety, z ekonomického a aj logického hľadiska, a v rámci ekonomických a marketingových zámerov každej spoločnosti, vrátane Microsoftu, by však bolo nanajvýš nerozumné, ignorovať konkurenčné platformy operačných systémov, akým je aj Android.

Aj keď informácia zo zdroja sa nedá potvrdiť, ani vyvrátiť, osobne skôr uprednostňujem možnosť, že zdroj sa nemýli. Taktiež by mi bolo veľmi podozrivé, keď by Microsoft plány s aplikáciou Office pre iné operačné systémy nemal. Budeme si musieť počkať, pokiaľ sa objavia ďalšie informácie, o ktorých vás budeme včas informovať.

Zdroj, foto: BGR

24.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+