MojAndroid

Plánovanie dňa je pre niektorých ľudí nevyhnutnou záležitosťou, bez ktorej by vo svojom rušnom živote len ťažko zaobišli. Odkedy nás mobilné zariadenia sprevádzajú na každom kroku a ich pole pôsobnosti už dávno nie je len v telefonovaní a písaní textových správ, stali sa našimi pomocníkmi aj v tejto oblasti. Hoci v obchode Google Play nájdeme overené a kvalitné ToDo aplikácie akou je napríklad vynikajúci Any.DO, vývojári sa neustále pokúšajú prichádzať s vlastnými riešeniami, ktorým pridávajú unikátne funkcie. Takou je aj nová aplikácia s názvom Do It! Pro: ToDo & Tasks List, od firmy MoLo Software.

Do It Pro ToDo Tasks List ToDo manazer

Aplikácia ponúka prehľadný zoznam dôležitých úloh, ktoré synchronizuje prostredníctvom jedného alebo viacerých Google Task účtov. Podporuje organizáciu úloh a vytváranie jednoduchej hierarchie, rovnako ako aj rýchle kopírovanie medzi jednotlivými zoznamami. Používatelia systému Android 4.0 a vyšších ocenia aj jednoduchý widget pre rýchly prístup z domovskej obrazovky, prípadne podporu notifikácií. Okrem toho rozširuje aj populárny DashClock widget, ktorý zobrazí úlohy na uzamknutej obrazovke.

Do It Pro ToDo Tasks List ToDo manazer Do It Pro ToDo Tasks List ToDo manazer Do It Pro ToDo Tasks List ToDo manazer1

Vďaka silnej konkurencii je veľmi zložité vytvoriť aplikáciu, ktorá by spájala funkčnú stránku spolu s dizajnom, no vývojári Do it! odviedli pre začiatok skvelý kus práce. Hoci sa nevyrovná spomínanej Any.DO, určite zaujme mnohých používateľov systému Android. Ak sa rozhodnete vyskúšať free verziu ktorá obsahuje reklamu, stačí kliknúť na nižšie uvedený widget. Plná verzia je dostupná v obchode Google Play za 2.27 €.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 2,17 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 2,17 €

14.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+