MojAndroid

Určite sa vám stalo, že ste si niekde v byte alebo v práci zanechali telefón, alebo ste jednoducho telefón dali na tichý režim, aby vás počas práce nerušili SMS, hovory a e-maily.

Ak máte taký istý problém, je pre vás riešením práve aplikácia DeskNotifier, ktorá vám všetky udalosti v tichosti vypíše na plochu vášho počítača, bez toho, aby vám telefón zvonil a bol hlučný.

Jednoduchou inštaláciou aplikácie vo vašom počítači, ktorú získate na TOMTO LINKU, si zabezpečíte notifikácie priamo v počítači. Na spárovanie potrebujete aj aplikáciu pre váš Android smartfón, ktorú jednoduchým spôsobom, či už cez USB alebo prostredníctvom Wi-Fi spárujte a môžete používať.

Pri prvom štarte je potrebné, aby ste mali nainštalovanú JAVA a samozrejmosťou musia byť aj aktuálne ovládače vášho smartfónu. Prvý štart odporúčame vykonať prostredníctvom USB kábla, po nastavení príslušných položiek potom nie je problém aplikáciu prevádzkovať aj prostredníctvom Wi-Fi.

Prinášame vám aj video, kde si môžete pozrieť podrobnosti o tejto aplikácii – DeskNotifier.

 

 Zdroj: PocketNow Foto: DeskNotifier, MôjAndroid.sk

DeskNotifier
Clemens Elflein
Verzia 1.1.0 (24. 5. 2012)
Veľkosť 40 kB
1.6+

Zadarmo

 

 

 

 

1.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+