MojAndroid

CyanogenMod tím pred niekoľkými týždňami avizoval vývoj vlastného hudobného prehrávača, ktorý by svojim vzhľadom a funkciami dokonale zapadol do CM9 ROMky. Po nie veľmi dlhom čakaní je prehrávač takmer hotový a jeho autor Andrew Neal ho sprístupnili na stiahnutie – k jeho funkčnosti musí byť váš telefón vybavený operačným systémom Android 4.0+ Ice Cream Sandwich. Čo nové hudobná aplikácie prináša? Okrem funkcie vyhľadávania hudby v Android Markete, ktorú zatiaľ u nás nevyužijeme, ponúka napríklad zdieľanie informácií práve počúvanej skladby na sociálnych sieťach, nastavenie hudby ako zvonenie, vymazanie nechcených skladieb a rýchly prístup k vyhľadávaniu songov kdekoľvek v aplikácii.

Hudobný prehrávač je navyše plne skinovateľný, čo znamená, že ktokoľvek môže úplne zmeniť jeho dizajn- v blízkej dobe tak môžeme očakávať množstvo nových tém. Jeden z templatov nájdete aj v odkazoch nižšie. Aplikácia má veľa ďalších funkcií a možností úprav, medzi ktorými nájdeme napríklad vlastný ekvalizér, ovládanie gestami, lock-screen widget a iné.

CM9 Music player by sa mal už onedlho objaviť aj na Android Markete. Kým sa tak stane, môžete si ho stiahnuť prostredníctvom odkazov nižšie.

Zdroj: seeingpixels.org

17.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+