MojAndroid

CyanogenMod tím sľuboval po vydaní zdrojového kódu Androidu Ice Cream Sandwich, že približne do dvoch mesiacov príde s plne funkčnou ROMkou CyanogenMod 9. Samozrejme písali sme aj o tom, že prvé nightlies buildy by sa mohli objaviť už do niekoľkých týždňov a  skutočne sa tak stalo. CM 9 ROM je teraz ako alfa a beta verzia dostupná pre smartfóny Nexus S a Galaxy S. Pri Galaxy S by mali fungovať všetky funkcie okrem natáčania videa a možnosti šifrovania. ROMke CM9 pre Nexus S chýba lepšia podpora prehrávania videa a MMS.

Takže prvé relatívne funkčne CM9 ROMky sú vonku, teraz už stačí len počkať kým sa postupne objavia aj pre ďalšie zariadenia. Čakáte aj vy, kedy sa objaví CM9 práve pre váš  telefón?

28.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+