MojAndroid

Patríte aj vy medzi náruživých milovníkov hudby, ktorí ju počúvajú všade a pri akejkoľvek príležitosti? Tak sa vám zrejme zapáči aj malý prenosný reproduktor Creative Halo, ktorý spĺňa špecifikácie vašej vlastnej mini-diskotéky. Okrem predností, ktoré ponúka pri hlasnej reprodukcii zvuku, totižto ponúka aj plnofarebné LED diódy, ktoré dokážu dotvoriť atmosféru akejkoľvek párty.

Široké spektrum zvuku a farieb

Reproduktor Creative Halo poháňajú 2 meniče doplnené o pasívny subwoofer. Táto kombinácia je zárukou kvalitnej hudby, nech sa jedná o akýkoľvek žáner. Aj napriek menším rozmerom reproduktoru je zvuk mohutný a dokáže ozvučiť aj menšiu párty. Zastúpené sú všetky hudobné zložky. Stačí pripojiť váš smartfón a pustiť vašu obľúbenú skladbu.

Creative Halo je však zaujímavý nielen vďaka svojmu hudobnému prednesu, ale aj vďaka svojmu vzhľadu. Ten je nevtieravý a veľmi hravý, čo zabezpečujú plnofarbné LED diódy v prednej časti reproduktora. Dokážu vyprodukovať 16,8 milióna farieb, ktoré dokážu zobrazovať v rôznych režimoch. Či už pôjde o automatické blikanie, prispôsobenie sa hudbe, alebo svietenie v štýle dúhy.

Šikovná mobilná aplikácia

Creative myslel aj na praktické ovládanie farebných diód reproduktoru Creative Halo, a tak si pre majiteľov tohto zariadenia pripravil šikovnú mobilnú aplikáciu Creative Xpectra. V nej môžete ovládať farbu diód a ich režim, čo je veľmi praktické a intuitívne. Z jedného zariadenia tak môžete púšťať vašu obľúbenú hudbu, aj ovládať farebnú show vášho reproduktora.

creative halo xpectra

Pripojenie a výdrž batérie, ktorá poteší

Veľkou výhodou reproduktora Creative Halo sú aj možnosti jeho pripojenia. Okrem bezdrôtového Bluetooth 4.2 totižto tento reprák podporuje aj pripojenie cez kábel AUX, čo ocenia najmä tradiční fanúšikovia hudby. A naviac, pomocou Creative Halo môžete aj telefonovať, keďže ponúka vstavaný mikrofón. Halo sa tak stane jednoducho súčasťou vášho života, a to nielen pri oddychu, ale aj pri telefonovaní s rodinou, či priateľmi.

Creative Halo

Samotné telo reproduktora ponúka ešte jeden káblový vstup – microUSB. Ten slúži na nabíjanie 2200 mAh batérie, ktorej výdrž na jedno nabitie predstavuje až 8 hodín! Nabitie pritom trvá len niekoľko desiatok minút. Halo vás tak nesklame ani pri dlhšom výlete, prípadne na stanovačke, kde máte obmedzený prístup k elektrickej energii.

A čo cena? Reproduktor Creative Halo môže byť váš už za približne 60 EUR. A to je cena, za ktorú získate naozaj plnohodnotné multimediálne zariadenie, ktoré navyše ponúka aj zaujímavé LED osvetlenie a parádnu aplikáciu.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

30.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+