MojAndroid

Hoci sa na mobilných zariadeniach objavuje množstvo hier, ktoré boli najprv dostupné len na počítačoch, klasické hranie hier mobily nikdy nenahradia. Aj napriek tomu ale na Android vznikajú porty známych herných titulov. Najnovšie na Android zavítal port jednej z najznámejších hier na svete – Counter Strike 1.6, ktorý sa síce inštaluje trochu náročnejšie, no výsledok stojí za to. Pozrite sa, ako vyzerá táto hra na obrazovke smartfónu.

Mnohí z vás budú s nami určite súhlasiť v tvrdení, že takýto port hry nikdy nebude plnohodnotným Counter Strike-om, na aký sú ľudia zvyknutí z počítača, no treba uznať, že si s ním môžete užiť množstvo zábavy. Ovládanie je v tomto prípade zobrazené priamo na displeji, no pokiaľ sa vám nepozdáva a máte nejaké skúsenosti s úpravou configov v Androide, môžete si ho upraviť podľa seba. Výhodou je, že Android smartfóny dnes podporujú aj pripojenie externého príslušenstva, a tak sa najlepšou možnosťou pre ovládanie zdá byť pripojenie externej klávesnice a myšky. Tak sa priznajte, koľko fanatikov do Counter Strike-u si tento port nainštaluje na svoje zariadenie?

Zdroj: Engadget

19.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+