MojAndroid

Mnohí z nás majú problém s tým, ako sa dostať ku kvalitnej navigácii v mobilnom telefóne, za rozumnú cenu, s primeranou kvalitou. Teraz je k dispozícii bezplatná aplikácia CoPilot GPS Navigation, ktorá poskytuje používateľovi základnú GPS navigáciu v 2D zobrazení.

Navigácia turn-by-turn a offline mapy sú k dispozícii za 24,98 €. Ale regionálnu mapu si môžete stiahnuť zadarmo. My sme si stiahli región strednej a východnej Európy (zadarmo) a otestovali sme navigáciu. Offline mapa síce mala problém s vykresľovaním, no navigácia je použiteľná. Navyše vás po cestách sprevádza príjemný ženský hlas Anny. Všetko je samozrejme v slovenčine. Mapa strednej a východnej Európy zaberala 190 MB.

Navigácia má byť priamym konkurentom Google Maps Navigácie. Ak však budete chcieť niektoré funkcie navyše, ako informácie o doprave, budete musieť zaplatiť 24,98 € za celoživotnú licenciu a ďalších 12,50 € za aktuálne dopravné informácie. V základnej verzii má aplikácia 20 MB a môžete si ju stiahnuť v Google Play Store na nižšie uvedenom linku.

CoPilot GPS
ALK Technologies
Verzia 9.1.5.37 (2. 5. 2012)
Veľkosť 20 MB
1.6+

Zadarmo

Zdroj, foto: Google Play Store, ElectricPig

 

10.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+