MojAndroid

Aj počas uplynulého týždňa sa vo svete technológií udialo mnoho zaujímavých vecí. Ak ste nestihli zachytiť všetky novinky, nevadí. V tomto článku vám prinášame prehľad tých najdôležitejších, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Posledná šanca súťažiť o hodnotné ceny

Portál MôjAndroid.sk oslavuje už svoje trináste narodeniny. Stále prebieha súťaž, v ktorej môžete vyhrať zaujímavé a hodnotné ceny. Či už smartfóny, ale aj príslušenstvo. Neváhajte a zapojte sa aj vy, možno sa šťastie usmeje práve na vás.

Slovensko zaplavili tisíce podvodných SMS správ. Avšak tento podvod rozpoznáte ľahko

Na nový podvod upozornila polícia na svojom Facebooku. Nebezpečné SMS správy dostávajú tisíce Slovákov, no obsahujú toľko chýb, že na ne nenaletí snáď nikto. Ako podvod funguje a čo vlastne od vás útočníci chcú?

Vedeli ste, že posielať peniaze môžete aj pohodlnejšie? V internet bankingu nemusíte prakticky nič zadávať

Ruku na srdce. Koľkokrát ste si už niekde na spoločnom obede, prípadne v obchode povedali, že radšej zaplatíte každý svoju časť samostatne? Dôvodom je väčšinou to, že sa vám potom nechce riešiť to, komu a ako peniaze posielať. Štandardným spôsobom je samozrejme internet banking. Stačí zadať číslo účtu príjemcu, sumu a hotovo. Ale tento proces je pomerne zdĺhavý a dá sa to aj jednoduchšie.

TIP na smarfón. Parametre vlajkovej lode za cenu strednej triedy

Rozmýšľate nad kúpou nového smartfónu, pretože ten starý vám už nestačí? Chceli by ste vlajkovú loď s dobrým výkonom, kvalitným fotoaparátom a všetkým, čo k tomu patrí? Už nemusíte hľadať. Tento smartfón za super cenu splní všetky vaše požiadavky.

Bezkontaktné platenie mobilom bude pohodlnejšie

Na Slovensku je bezkontaktné platenie mimoriadne obľúbené. Niektorí používajú plastové karty, tí modernejší už dávno prešli na smartfóny a smart hodinky. A práve tých sa týka táto novinka. Platenie prostredníctvom technológie NFC bude v najbližších rokoch výrazne pohodlnejšie.

Google si uťahuje z Apple v nových videách. Pixely sú lepšie ako iPhony

Na platforme YouTube sa objavilo niekoľko propagačných videí od spoločnosti Google, ktorá v nich ukazuje, aké “super” sú jej Pixely. Samozrejme, nemohla sa vyhnúť priamemu porovnaniu s iPhonmi. Na videách ukazuje, aké funkcie Pixely majú, no iPhony nemajú.

2.7.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+