MojAndroid

Telekom štartuje vo štvrtok 1. júna 2017 letnú kampaň pre existujúcich, aj nových zákazníkov Magenta 1. Vďaka nej budú môcť využívať dáta bez limitov počas štyroch mesiacov ľubovoľný deň v týždni podľa vlastného výberu.

Neobmedzený balíček raz za týždeň

Od 1. júna do 30. septembra 2017 si budú môcť všetci členovia skupín Magenta 1, ktoré obsahujú aspoň dve služby M, aktivovať neobmedzený dátový balíček raz za týždeň. Balíček platí 24 hodín od aktivácie.

Každý pondelok sa zákazníkom objaví možnosť aktivovať si balíček na ľubovoľný deň v týždni a vtedy bude čerpať dáta naplno nad rámec paušálu či kreditu. Zákazníci si každý týždeň vyberá deň pre využitie benefitu, nemusí si stanoviť pevný deň v týždni na celé leto.

Výhodu môžu čerpať zákazníci s paušálmi Happy i Bez záväzkov, do kampane sú zahrnuté aj predplatené karty Easy. Voľné dáta z paušálu alebo balíčka počas využívania benefitu nemíňajú, šetria si ich na ďalšie dni.

Ako ho aktivovať

Zákazníci s paušálmi Happy a Bez záväzkov si aktivujú balíček na odkaze www.telekom.sk/magenta1-skupina. Zákazníci s predplatenými kartami Easy si aktivujú balíček cez SMS príkaz SMS DATADEN na číslo 12330.

Telekom prináša akciu v letnom období, kedy zákazníci budú často cestovať po Slovensku a neobmedzené dáta môžu využiť napríklad na chate, počas prenosov Tour de France v júli alebo na letnej párty či festivale, odkiaľ môžu zdieľať svoje zážitky.

29.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+