MojAndroid

Dnes vám prinášame predstavenie aplikácie pod názvom ICSDialer+ z vývojárskej dielne českého vývojára Radka „kAmMa“ Davideka.

Aplikácia s názvom ICSDialer+ je určená pre telefóny s Androidom 4.0 a vyšším a prináša natívne, originálne prostredie Ice Cream Sandwich dialera do prostredia vášho ICS dodaného prostredníctvom výrobcu.

ICS Dialer+ sa správa presne ako vaše originálne prostredie na vytáčanie telefónnych čísel. Prináša však niekoľko nastavení, ktoré môžu vytáčanie čísel zjednodušiť a uľahčiť. Nastaviť si môžete vibrácie, tóny tlačidiel, formátovanie čísel, logovanie skupinových hovorov alebo jednoduché vykrúcanie čísla jedným dotykom. My sme uskutočnili pár telefonátov na skúšku, ako sa bude dialer správať a nepostrehli sme žiadne problémy.

Aplikácia ICSDialer+ je zaujímavý nápad, ako si upraviť prostredie na vytáčanie čísel natívnym prostredím ICS. Aplikáciu určite skúste, možno si ju obľúbite, najmä ak ste fanúšikom originálneho prostredia Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich.

 

ICSDialer+
kAmMa
Verzia 1.7.0 (18. 5. 2012)
Veľkosť 179 kB
4.0+

Zadarmo

Zdroj, foto: Google Play Store, ICSDialer+

20.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+