MojAndroid

Vývojár Tomáš Hubálek sa naozaj pohral s jeho aplikáciou Battery Widget Reborn a prináša nám ju hneď v dvoch verziách – Beta, ktorá má menšiu podporu a slúži na zoznámenie sa s funkciami aplikácie a Pro, ktorá je plnohodnotnou aplikáciou, ktorá poskytuje naozaj komplexný pohľad na batériu vášho Android zariadenia.

Aplikácia Battery Widget Reborn ponúka pohľad na batériu Android zariadení možno v mierne inom svetle, ako sme zvyknutí. My sme si zakúpili verziu Pro a otestovali sme ju pre vás.

Battery Widget Reborn vo verzii Pro je naozaj komplexná aplikácia, ktorá vás uvedie do sveta informácií o stave vašej batérie. Okrem informačnej lišty v podobe stálej notifikácie, kde vidíte pohľad na percentá zostávajúce v aktuálnej životnosti batérie, si môžete pozrieť v rýchlom náhľade informáciu o tom, koľko hodín a minút (dní) vám batéria podľa aktuálneho využitia vydrží, alebo jednoducho môžete sledovať teplotu zariadenia. Widget poskytuje aj ďalšie pohľady, ktoré si jednoducho môžete nastaviť v menu aplikácie.

Okrem pohľadu na aktuálny percentuálny stav nabitia batérie, aplikácia ponúka aj rýchle možnosti upravovania využívania batérie napríklad WiFi sieťou alebo synchronizáciou. K dispozícii máte aj rýchle ovládanie Bluetooth a režim v lietadle, ktorý si môžete v nastaveniach aktivovať aj počas nočných hodín, keď práve smartfón nevyužívate.

Nechýbajú podrobné štatistiky využitia batérie priamo v aplikácii prepojené na natívne sledovanie stavu batérie priamo v systéme Android. V štatistikách získate prehľad o priemernom čase vybíjania o jedno percento kapacity batérie, priemernú výdrž batérie na jedno nabitie, alebo aj pohľad na to, ako dlho v priemere trvá jej dobitie na plnú kapacitu.

Aplikácia Battery Widget Reborn na  nás naozaj zapôsobila a vývojár sám vyzýva všetkých používateľov na to, aby mu navrhli nové možnosti a funkcie widgetu, ktoré môže ponúknuť svojim používateľom aplikácie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 3,49 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 3,49 €

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Battery Widget Reborn Pro

Tip nám dal čitateľ Marián.

25.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+