MojAndroid

O hodinkách LG G Watch R, ktoré majú byť predstavené na IFA 2014 v Berlíne, sme sa dozvedeli už takmer všetko. Doteraz však chýbal jeden veľmi dôležitý údaj, ktorým je cena.

Vďaka tlačovej správe z Nemecka, ktorú citoval portál androidpolice.com, však už vieme nielen cenu, ale aj bližší termín dostupnosti. Nové inteligentné hodinky by tak v Nemecku mali byť dostupné od októbra a keďže sa jedná o skutočne prémiové zariadenie s mnohými funkciami a na hodinky výkonným hardvérom, tak ani cena nebude nízka – na nemeckom trhu bude štartovať na 299 eurách. To je až o sto eur viac, než stáli pôvodné hodinky G Watch.

V LG teda zrejme dúfajú, že nové štýlové hodinky s okrúhlym dizajnom a operačným systémom Android Wear zaujmú dostatok zákazníkov, ktorí nebudú váhať dať za ne takúto sumu. Či za to skutočne stoja, môžete zhodnotiť aj po prečítaní nášho článku, v ktorom sú uvedené všetky podrobnosti LG G Watch R.

Náš tip
LG G Watch R: Tradičný okrúhly dizajn, OLED displej a Android Wear

Zdroj: androidpolice.com

28.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+