MojAndroid

Microblogovacia sieť Twitter patrí medzi najväčšie sociálne siete na svete a podľa posledných prieskumov zastáva 4. miesto na priečke, hneď za Youtube. Dôležitou súčasťou Twittru sú mobilné aplikácie, ktoré umožňujú takmer okamžité zverejňovanie tweetov používateľmi a v Google Play ich nájdeme skutočne hojne. Medzi horúcu novinku sa zaradil klient s názvom Carbon for Twitter, ktorý patrí medzi najoblúbenejšiu aplikáciu pre systém webOS. Aplikácia bola len nedávno zverejnená developermi v obchode Google Play, po takmer 7 mesiacov dlhom vývoji.

Carbon for Twitter

Jedným z dôvodov, prečo vývojárom trvalo tak dlho kým uviedli appku aj pre Android je ten, že v ich domácej krajine (Spojené arabské emiráty), chýba podpora pre platené aplikácie a oni ju samozrejme plánovali predať. Po dlhom čakaní Google túto možnosť neposkytol a Carbon for Twitter je dostupný nakoniec zdarma. Aplikácia je zaujímavá tým, že časová os, zoznamy, obľúbené položky, vyhľadávanie, tendy a profily sú dostupné bez toho, aby používateľ musel prejsť do menu alebo ďalších pohľadov. Podporuje dotykové gestá, ako napríklad pohybom dvoch prstvom hore a dole, sa dostanete na začiatok a koniec zoznamu.

  

Vývojári neustále pracujú na aktualizáciách a odstraňujú všetky hlásené chyby. V obchode Google Play zaznamenala veľmi pozitívne hodnotenia, takže ak patríte medzi každodenných používateľov Twittru, Carbon for Twitter sa rozhodne oplatí aspoň vyskúšať. Aplikáciu si stiahnete kliknutím na náš widget nižšie.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+